Adobe illustrator Draw

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 112,2 MB
  • Version 4.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Adobe
IOS cihazınıza indireceğiniz Adobe illustrator Draw mobil uygulaması ile harikalar yaratabilirsiniz.

Adobe illustrator Draw mobil uygulamasını IOS  mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek harika fotoğraflar geliştirebilirsiniz. Kendi hayal gücünüzü kullanarak oldukça farklı ve sanatsal fotoğraflar geliştirmek için Adobe illustrator Draw mobil uygulaması sizlere cep telefonunuzda kaliteli bir hizmet sunacaktır. 

Çeşitli kalem uçlarını kullanarak birbirinden farklı eskizler çizebilir, renklerden faydalanabilirsiniz. Mobil cihazınız ile nerede olursanız olun anında kaliteli resimler çizebilir bu içerikleri sosyal medyanızda paylaşabilirsiniz. Diğer resimlere benzemeyen vektörel çizgiler ile kendi tarzınızı ortaya koyun. 

Fikriniz geldiği anda Adobe illustrator Draw mobil uygulamasını açın ve bir şeyler karalamaya başlayın. Beğenmediğiniz noktaları değiştirme şansınız var. Uygulama sayesinde sade ve şık görselleri oluşturmak hiç de zor. Bir çok özellik sayesinde vektörel çalışmalarınızı yaparken hiç zorlanmayacaksınız. 

Resimlerinizi çizerken herhangi bir durum ile sınırlandırılmazsınız. Kendi zevkinize göre serbest bir şekilde resim yapabilir ve bunları renklendirebilirsiniz. Seçimlerinizi yaparken seçmiş olduğunuz kalem ucuna dikkat etmeniz gerekiyor. Kendi tarzınızı ortaya koyun. Resimleri yüksek kaliteli olarak kaydedin ve sosyal medyalarınızı süsleyin. 

Adobe illustrator Draw indir
DİĞER SÜRÜMLER